Darmowa pożyczka do 2000 zł teraz w Incredit

InCredit to firma pożyczkowa, należąca do tej samej grupy co NetCredit oferuje pożyczki pozabankowe w postaci ratalnej. Można tam pożyczyć od 100 zł do 10 tysięcy zł, a okres spłaty to nawet 24 miesiące. Co jednak szczególnie interesujące, nowi klienci pierwszą pożyczkę mogą uzyskać zupełnie za darmo, bez konieczności płacenia odsetek i prowizji. Podstawowe warunki są dwa: nie może być on wyższa, niż na kwotę 2000 zł, oraz należy ją oddać w ciągu 61 dni. Jest to i tak gratka dla klientów, ponieważ większość firm oferujących darmowe chwilówki wymaga zwrotu pożyczki już po 30 dniach. Jest to więc idealna propozycja dla osób, które potrzebują trochę większej kwoty i dłuższego czasu na zwrot pieniędzy.

Pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 60 dni

Kto może zostać klientem InCredit?

Z pożyczki w tej firmie skorzystają przede wszystkim osoby, które dotąd nie pożyczały jeszcze pieniędzy w InCredit (oraz siostrzanym NetCredit), ale to nie wszystko. Muszą oni być w wieku od 20 do 70 lat, posiadać obywatelstwo polskie i zamieszkiwać w Polsce na stałe. Muszą też mieć stały dochód i nie posiadać żadnych niespłaconych długów czy opóźnień w spłacie zobowiązań (dane klienta sprawdzane są w BIK, BIG, ERIF i KRD).  Z rzeczy praktycznych, niezbędne jest również konto w banku polskim oraz telefon komórkowy.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków i złożeniu wniosku o pożyczkę, odpowiedzi można oczekiwać już po kilku – kilkunastu minutach.

Czy warto zaufać InCredit?

banner increditZawsze przed wzięciem pożyczki polecamy przyjrzeć się dokładniej danej firmie i sprawdzić, czy jest ona warta zaufania. Po przejrzeniu opinii klientów na temat InCredit wyłania się dość pozytywny obraz firmy. Użytkownicy naszej porównywarki chwilówek bardzo dobrze oceniają markę. Klientów do InCredit przekonuje przyjazna obsługa i dobra dostępność pożyczek (wnioski można zgłaszać 7 dni w tygodniu), długie okresy spłaty oraz program lojalnościowy dla osób, które terminowo spłacają zobowiązania.

Podsumowując – kiedy zdarzy się sytuacja, w której będziemy potrzebowali dodatkowej gotówki, warto będzie zainteresować się ofertą InCredit.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!