KredytyOK rośnie w siłę – setna placówka już otwarta

Marka KredytOk może świętować – w ostatnich dniach uruchomiono już setną jej placówkę, tym razem w Poznaniu, przy ulicy Kościelnej 1. W tym mieście jest to drugi oddział firmy. Wzrost zainteresowania klientów ofertą marki przekłada się na jej dostępność – swoje siedziby posiada ona już we wszystkich największych miastach, między innymi Krakowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi, czy Szczecinie. Wszystkie adresy placówek dostępne są na tej stronie pożyczkodawcy.

Warto przypomnieć, że KredytOk jest marką należącą do spółki akcyjnej Capital Service, które w tym roku pojawiła się na rynku obligacji i działa w oparciu o polski kapitał. Sto otwartych oddziałów dobrze pokazuje, jaką wiarygodnością cieszy się już ta marka wśród Polaków.

Nowe produkty finansowe w ofercie KredytOk

KredytOk rozwija nie tylko sieć oddziałów, ale także intensywnie pracuje nad swoimi produktami finansowymi, poszerzając ich ofertę i zwiększając konkurencyjność na rynku. Obecnie udostępnia klientom tradycyjną chwilówkę, czyli Pożyczkę Odnawialną, dzięki której można uzyskać 1000 złotych na 30 dni, ale także Pożyczkę Ratalną, na dłuższy okres – od 3 do nawet 12 miesięcy, z kwotą maksymalną 3000 złotych. To jednak nie wszystko – specjalnością marki jest tzw. Złota Pożyczka, dzięki której można zabezpieczyć pożyczkę pozostawiając w firmie jakiś wyrób ze złota. Marka ma także swoją kartę kredytową, która umożliwia uzyskanie dostępu do dodatkowych pieniędzy przez cały czas, 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Specjalna oferta dla emerytów i rencistów

Nowa oferta KredytOk skierowana jest do emerytów i rencistów, którzy stanowią całkiem liczną grupę klientów firm pożyczkowych. Pożyczka Senior Ratka może zostać udzielona po rozmowie telefonicznej z konsultantem marki, po czym zostaje wypłacona w Banku Pocztowym lub zwykłym okienku Poczty Polskiej.

Premia, jakiej jeszcze nie było

KredytOk stara się zachęcić klientów także przez ciekawą promocję – osoby, które do tej pory nie korzystały jeszcze z Pożyczki Odnawialnej, dostaną premię – 100 złotych, bezzwrotnie, wypłacane w jednym ze stacjonarnych oddziałów.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!