NetCredit laureatem nagrody Dobra Marka

We wrześniu już szósty raz Polacy wybierali najlepsze firmy i produkty, zasługujące na laur „Dobra Marka”. Tegoroczna edycja otwarła się także na branżę usług finansowych udostępnianych przez Internet, a zwycięzcą w nowej kategorii został Net Credit – firma działająca w Polsce od 2011 roku.

Marka NetCredit okazała się najbardziej doceniona w kategorii krótkoterminowych pożyczek internetowych. Otrzymanie znaku „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, nagrody przyznawanej od sześciu lat jest dla tej firmy ogromnym wyróżnieniem – jak mówią jej przedstawiciele. Stanowi ona wyraz zaufania klientów oraz silną motywację do dalszego rozwoju firmy. Podkreślają oni także, że moment ten stanowił efekt strategii realizowanej od początku jej zaistnienia na rynku, która obejmowała partnerskie podejście do pożyczkobiorców i zwracanie szczególnej uwagi na poziom obsługi. Jest to o tyle ważne, że klientom NetCredit zależy na odpowiedzialnym korzystaniu z pożyczek, a samej firmie – budowaniu z nimi długofalowo pozytywnych relacji.

Warto wspomnieć o sposobie wyłaniania laureatów. Aby dotrzeć do firm zasługujących na szczególne uznanie, bada się opinie konsumentów. Badania odbywają się pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Analiza marek obejmuje zarówno jakość proponowanych przez nie produktów, jak i zaufanie ich klientów oraz ogólną pozycję w tej branży. W badaniu bierze udział 1000 respondentów powyżej 18 roku życia z całej Polski.

Firma NetCredit oferuje krótkoterminowe pożyczki gotówkowe przez Internet i jest jedną z marek koncernu FinaBay, który posiada także firmę INCREDIT, oferującą pożyczki ratalne. FinaBay działa obecnie w sześciu krajach europejskich, a w ciągu roku planuje wejść także na rynek hiszpański i meksykański.

NetCredit należy do ZFP, czyli Związku Firm Pożyczkowych, od samego początku swojej działalności w Polsce wspierając wysiłki służące utrzymaniu uczciwych, bezpiecznych praktyk w całym sektorze pożyczek.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!