Nowość na polskim rynku pożyczek online – Saldo

Polski rynek szybkich pożyczek internetowych odświeżyło pojawienie się nowości, jaką zafundowała międzynarodowa instytucja Tact Group, dotąd znana w Danii, Finlandii i Szwecji.
Nowe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych pożyczaniem pieniędzy przez internet nosi nazwę SALDO. Na stronie Saldo.pl można uruchomić limit pożyczkowy, a potem zarządzać nim z pomocą indywidualnego konta. To produkt kierowany do osób, które mają dochody na stałym poziomie, a stoją przez zwiększonymi wydatkami w najbliższym czasie.

Ofertę wyróżnia 30 pierwszych dni za darmo, możliwość elastycznego dopasowywania limitu pożyczkowego i brak innych opłat. Po promocyjnym okresie 30 dni oprocentowanie wynosić będzie 7,5% miesięcznie.

Tact Group działa na rynku szybkich pożyczek online już od 2007 roku. Założona została w Finlandii, po czym dotarła do Szwecji, Danii, a w końcu i do Polski, gdzie znana będzie pod nazwą Saldo. Szef zarządzający Saldo w Polsce mówi, że produkt ten jest odpowiedzią na rosnąca potrzeby klientów, którzy potrzebują coraz szybszych, tańszych i bardziej elastycznych usług, czemu nie potrafią sprostać banki.

Elastyczność
Charakterystyczne dla oferty Saldo jest to, że oferuje ona odnawialny limit pożyczkowy, który łączy zalety szybkiej pożyczki i limitu odnawialnego, jaki znamy z tradycyjnych rachunków bankowych. Dysponując gotowym kontem, klient może zmieniać kwotę z jakiej chce korzystać od 300 do 5000 zł. I to klient kontroluje te środki – sam zmniejsza lub zwiększa limit.
Oferta Saldo skierowana jest przede wszystkim do młodych, aktywnych ludzi, którzy chętnie korzystają z Internetu. Dzięki limitowi mogą pokrywać dodatkowe wydatki – np. na weekendowy wyjazd, hobby, eventy. Zwykle takie wydatki są odkładane na później, a Saldo pozwala z nich korzystać bez problemu, już teraz.

Oferta Saldo zwraca uwagę z kilku względów – koszt limitu po 30 pierwszych dniach jest nawet o połowę tańszy niż podobna oferta u konkurencji. Co ważne, nie ma też żadnych dodatkowych, nieprzewidzianych opłat, umowa jest przejrzysta i bardzo uproszczona. Cena podana na stronie Saldo jako koszt limitu, jest zawsze kosztem całkowitym i jedynym, jaki poniesie klient.

Mniejsze ryzyko

Produkt Saldo jest dopasowany do rzeczywistych możliwości finansowych każdego klienta. Decyzja o jego przyznaniu jest podejmowana w dość krótkim czasie, to jednak jest ona poprzedzona analizą własnych zestawień, danych Biura Informacji Kredytowej i Biur Informacji Gospodarczej. Ma to zapobiec zbyt wysokiemu obciążeniu budżetu klienta. Oferta ta nie jest przeznaczona dla osób z tymczasowymi problemami finansowymi, lecz przede wszystkim dla tych, którzy nie chcą czekać ze spełnianiem marzeń czy realizacją wyjątkowych planów.

Góra

3 Komentarzy

  • A mi się udało pożyczyć od nich 1000 zł. Co prawda chwilę musiałam poczekać, ale było to spowodowane za pewne świętami.

  • Dziwna sprawa z tą firmą. Może przerosła ich ilość składnych wniosków? Bo ja też składałam wniosek i zero reakcji.

  • Wniosków nie rozpatrują, telefonu nie odbierają… Przynajmniej ja nie spotkałem się z pozytywnym rozpatrzeniem mojej prośby, ale niech inni się wypowiedzą na ten temat.


Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!