Nowości od providenta

Provident wprowadza nowości do własnej oferty. Można skorzystać z „Pożyczki z premią”. Klient może otrzymać aż 10 procent z całej sumy otrzymanej pożyczki. Jest to ciekawa oferta, dlatego klienci przyglądają się jej uważnie.

Jaki jest cel takiej promocji? Celem jest nagradzanie solidnych, rzetelnych oraz terminowych klientów. Zdobycie nowych klientów oraz zachęcenie ich do skorzystania z promocji. Jeśli na przykład ktoś otrzyma 3000 złotych pożyczki to 300 złotych będzie dla niego premią. Premia wypłacana jest dopiero po spłacie ostatniej raty pożyczki – zatem mogą na nią liczyć osoby solidnie wywiązujące się z podjętych zobowiązań. O taką premię warto starać się i zabiegać.

Spłata powinna być realizowana zgodnie z harmonogramem, nie należy spłacać pożyczki przed czasem z harmonogramu.

Nie może spłacić całkowicie pożyczki wcześniej niż na dwa tygodnie przed terminem spłaty ostatniej raty pożyczki, wskazanym w pierwotnym harmonogramie jej spłaty. Klient może otrzymać wyłącznie jedną premię, nie ma możliwości korzystania z takiej promocji wiele razy. Jest to pożyczka adresowana do osób fizycznych, ale nie do firm. Firmy mogą szukać innego finansowania. Provident przygotował dla firm specjalną ofertę, zawierającą ubezpieczenie. Jest to opcja dedykowana wyłącznie przedsiębiorcom.

Podsumowując, firma Provident otwiera się na klientów oraz ich potrzeby, stara się oferować im pewne bonusy. Takim bonusem jest na pewno „Pożyczka z premią”. Jest to całkiem dobra oferta, a bonus nie należy do małych – przy pożyczce 3000 złotych wynosi 300 złotych, przy kwocie 5000 złotych to już 500 złotych. Oferta godna zastanowienia.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!