Pożyczki przez Internet

Szybkie pożyczki online, to nowość, która pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Wszystko co musimy załatwić, aby je uzyskać, możemy zrobić przez Internet. Nie trzeba wybierać się do banku i gromadzić całej teczki dokumentów. Formalności są ograniczone do minimum.

Wniosek o chwilówkę online wypełniamy bezpośrednio na stronie firmy, która je oferuje. W przypadku niskich kwot pożyczek, zaświadczenie o dochodach może nawet być niepotrzebne. Na pewno niezbędny będzie dowód osobisty, numer telefonu i podanie numeru konta bankowego. Wszystko to można zrobić w domu, przed ekranem, co znacznie upraszcza życie osobom zapracowanym, które nie mają czasu na jeżdżenie po mieście w poszukiwaniu otwartej placówki firmy pożyczkowej. To pierwszy z aspektów wpływających na oszczędność czasu. Drugi, to fakt, że weryfikacja internetowego wniosku trwa zwykle jakieś 15 minut od chwili jego złożenia. Jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy jak najszybciej, to jest to dla niego prawdziwy ratunek.

Dla kogo pożyczki online

Z pożyczek przez Internet mogą korzystać wszyscy Polacy powyżej 18 roku życia. Górną granicą wieku klienta jest zwykle 65 lub 70 lat. Wymagane jest także posiadanie numeru telefonu komórkowego, który musi być zarejestrowany w Polsce, podobnie jak polskiego konta bankowego. Osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może znajdować się na liście Krajowego Rejestru Dłużników. Jak więc widać, wszystko sprowadza się do tego, aby być Polakiem bez zadłużenia.

Okazyjne promocyjne

Osoby, które chcą po raz pierwszy skorzystać z pożyczek przez Internet, mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji – wiele firm, by zdobyć nowych klientów decyduje się zaoferować ofertę pierwsza pożyczka za darmo – zerknij na listę sprawdzonych ofert – http://www.pankasa.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo. Klient musi oddać dokładnie tyle, ile pożyczył. Dotyczy to jednak niskich kwot i krótkich okresów. Ewentualnie przy kolejnej pożyczce klient ma szansę pożyczyć większą sumę pieniędzy, wtedy już z odpowiednim oprocentowaniem, ale i na dłuższy okres. W taki sposób potencjalni klienci mogą poczuć się zachęceni, by ponownie skorzystać z oferty danej firmy.

Czy to się opłaca?

Jeśli trafi nam się niespodziewany wydatek, może okazać się, że pożyczka online będzie dobrym rozwiązaniem, które pozwoli nam bez zbędnych formalności uzyskać pieniądze w krótkim czasie. A jeśli trafimy na promocję dla nowych klientów – nie poniesiemy żadnych kosztów.

 

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!