Ranking pożyczek pozabankowych przez internet – sierpień 2015

Chcesz pożyczyć 300 zł od firmy pożyczkowej? Możesz to zrobić, ale musisz zdawać sobie sprawę, że średnio oddasz o 53 zł więcej. Jednak na rynku funkcjonuje wiele firm, które dają możliwość skorzystania z pierwszej darmowej za darmo. Jeżeli ktoś zechce wybrać ich ofertę to zupełnie bez dodatkowych kosztów może pożyczyć w sumie niespełna 23 tys. zł.

Pewnych sytuacji życiowych nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Każdego dnia może nas dotknąć problem, do którego rozwiązania potrzebować będziemy dodatkowych pieniędzy. Nie zawsze mamy do dyspozycji środki z rachunku oszczędnościowego a pieniądze z pensji rozeszły się na bieżące wydatki. Na rynku prosperują firmy pożyczkowe, które na niskie kwoty udzielają zobowiązania finansowego. Przy tym wszystkim nie mają skomplikowanych procedur udzielania i zapewniają szybki wpływ środków na konto. Aby móc zapłacić nie więcej aniżeli się pożyczyło trzeba spełnić kilka istotnych warunków, które szczegółowo są opisane w umowie.

Pożyczki udzielane za darmo

Aby zaciągnięcie pierwszej pożyczki nic nas nie kosztowało warunkiem koniecznym staje się spełnieniem określonych wymogów nałożonych przez firmę pożyczkową. Podstawową rzeczą jest fakt, że rozwiązanie jest skierowane do osób, które dotąd jeszcze nie korzystały z usług danej firmy oraz do tych, które spłacą zobowiązanie w określonym terminie. Chwilówki zazwyczaj są udzielane na okres 30 dni i w tym czasie należy zmieścić się z jej spłatą. Osoby rozważające pożyczenie środków na dłuższy okres czasu śmiało mogą rozważyć propozycję extraportfel.pl, który daje czas do 45 dni na spłatę podjętego zobowiązania. Z kolei klienci bigcredit.pl oraz szybkamoneta.pl mają zdecydowanie krótszy czas na spłatę pożyczki – wynosi ona odpowiednio 7 i 15 dni. Najatrakcyjniejszą ofertą pierwszej pożyczki ma vivus.pl, który daje możliwość zaciągnięcia nawet 1 600 zł. Kolejnych 7 instytucji posiada dokładnie takie same propozycje – max 1 500 zł na 30 dni. Z ciekawą propozycją wychodzi także filarum.pl, które oferuje 1000 zł za darmo na 30 dni. Jeśli potrzebujesz zestawienie, które z detalami przedstawia pierwsze pożyczki bez prowizji to zajrzyj tutaj http://www.pankasa.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo

Pożyczki udzielane odpłatnie

W rankingu znalazły się również pożyczki, które wiążą się z poniesieniem dodatkowych kosztów, ale za to istnieje możliwość ich wielokrotnego zaciągnięcia. Pod lupę zostały wzięte oferty, które najtaniej oferują pożyczenie 300 zł na 15 dni. Najkorzystniej pod kątem ceny wychodzi pożyczanie na wonga.pl – wiąże się to tylko z opłatą 10 zł. Jeżeli zechcesz pożyczyć jeszcze więcej do każdej kwoty musisz doliczyć 10 zł. Tanio pożyczanie wychodzi również na pandamoney.pl, w którym musisz oddać o 27 zł więcej. Na mini-credit.pl kwota do zwrotu wyniosłaby Cię 330 zł.

Rozważ decyzję o pożyczce

Pozyskanie szybkich pieniędzy poprzez instytucje pozabankowe może daje możliwość uporania się z chwilowymi kłopotami finansowymi, ale są to środki, które należy oddać. Jeżeli stosowane jest jako rozwiązanie krótkoterminowe raczej nikła szansa popadnięcia w spiralę kolejnych zobowiązań. Jednak granica jest stosunkowo cienka, ponieważ spada wysokość środków do dyspozycji na bieżące wydatki, co może stać się wystarczającym powodem do skorzystania z kolejnej pożyczki. Konieczne staje się dokładne zastanowienie nad tym, czy pieniądze są faktycznie konieczne i czy w terminie do 30 dni będą do dyspozycji środki, którymi będzie można spłacić zobowiązanie.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!