Ruch promuje Vivusa w wspólnej kampanii reklamowej

Ruch S.A. oraz Vivus Finance rozpoczęły współpracę przy ogólnopolskiej kampanii reklamowej, której celem jest wypromowanie marki, która oferuje pożyczki pozabankowe przez internet. Działania obu firm mają wychodzić naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom konsumentów. Reklama ukazuje największe plusy wynikające z zaciągnięcia zobowiązania finansowego właśnie u nich. Spot promuje szybkość i dostępność produktu, który jest możliwy do nabycia już w najbliższym punkcie Ruchu.

Na pierwszym planie widzimy mężczyznę pilnie potrzebującego pieniędzy, który stara się je pozyskać poprzez gry losowe – znane wszystkim jako zdrapki. Szybko jednak okazuje się, że los mu nie sprzyja i tym samym nikłe prawdopodobieństwo na wygranie pieniędzy. Nagle pojawia się bóg Vivus oferujący błyskawiczną pomoc w postaci pakietu pożyczkowego.

Osoby zainteresowane pozyskaniem środków pieniężnych muszą udać się do najbliższego salonu Ruchu po niezbędne dokumenty m.in. wniosek kredytowy. Klient dostaje możliwość podpisania ich na miejscu i pozostawienia w punkcie bądź może zapoznać się w domu w spokoju po czym ponownie przyjść do placówki już z uzupełnionymi formularzami. Aby móc ubiegać się o przyznanie pieniędzy konieczny do ukazania jest dokument potwierdzający tożsamość. Następnym krokiem jaki podejmuje Vivus to weryfikacja klienta pod kątem jego historii kredytowej. Jeżeli jego wiarygodność nie budzi żadnych zastrzeżeń jest on informowany sms-em o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Po czym pieniądze przelewane są na konto bankowe klienta ubiegającego się o chwilókę.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!