Saldo.pl czyli nowy gracz na rynku pożyczek online

Chwilówki online rosną w siłę! Na rynku powstaje coraz więcej firm pożyczających małe kwoty przez internet. Dzięki temu usługa stała się na tyle popularna, że społeczeństwo nie boi się po nią sięgać. Oczywiście taki stan rzeczy sprawia, że Polska staje się atrakcyjnym krajem inwestycyjnym, a nowych pożyczkodawców przybywa – kolejnym z nich jest SALDO.pl

Marka SALDO.pl należy do spółki Tact Finance, która jest częścią międzynarodowej grupy Tact Group. Instytucja działa na rynku od 2007 roku a swoje usługi oferuje w krajach takich jak Finlandia czy Szwecja. Na uwagę zasługuje konkurencyjna oferta firmy, a mianowicie pierwsza pożyczka jest za darmo. Klient aplikując o pożyczkę otrzymuje limit kredytowy, a po przyznaniu ma możliwość swobodnego zarządzania.

Firma ceni sobie nowoczesność i odpowiedzialność. Przyznany limit kredytowy jest dopasowany do faktycznych możliwości pożyczkobiorcy, dzięki czemu klient jest chroniony przez nadmiernym zadłużeniem i problemami. SALDO pożyczając odpowiedzialnie sprawdza swoich klientów w bazach dłużników takich jak BIG ERIF czy KRD, dzięki temu przyznany limit nie stanowi nadmiernego obciążenia dla domowych finansów.

To co wyróżnia nowego gracza to z pewnością oferta. Pierwsza pożyczka za darmo staje się standardem, natomiast za drugą trzeba już zapłacić. U pożyczkodawców online jest to średnio 10-30% więcej w skali miesiąca. SALDO.pl wyróżnia się na tym tle oferując miesięczne oprocentowanie już od 7%! Niestety jednym z minusów oferty jest proces aplikacji. Klienci przyzwyczajeni są, że składanie wniosku o pożyczkę online jest łatwe i szybkie. W przypadku SALDO po zweryfikowaniu danych osobowych zostaniemy poproszeni o przesłanie potwierdzenia dochodów – jeśli komuś zależy na czasie to nie jest to wygodne rozwiązanie. Taka procedura ma miejsce nawet, gdy aplikujemy o małą kwotę.

Reasumując SALDO.pl to ciekawa propozycja wśród pożyczek przez internet. Atrakcyjna oferta z pewnością spotka się z aprobatą klientów. Jak poradzi sobie nowy gracz na tak konkurencyjnym rynku zobaczymy już za parę miesięcy!

Góra

5 Komentarzy

  • Potrzebowałem 2000 na rękę. Wniosek złożyłem w poniedziałek wieczorem, we wtorek przelew był już na koncie. Polecam!

  • Racja! Sam brałem u nich pożyczkę, z której nie mówię, ale byłem bardzo zadowolony, ale sms-y nadal dostaję 😀

  • Akurat nie dziwi mnie fakt, że nawet po rezygnacji dostaje się sms-y bo wiadomo, chcą zatrzymać przy sobie klienta, więc stosują właśnie takie sposoby.

  • Chciałem 1000 zł, ale ostatecznie zrezygnowałem, gdyż gdzie indziej było łatwiej i szybciej otrzymać pożyczkę. Napisałem do nich maila, że rezygnuję a mimo to otrzymywałem smsy (nawet w środku nocy), żeby przesłać powierzenie dochodów. Trudno to zrozumieć – totalna dezorganizacja…

  • Próbowałem wziąć 500 zł bo pierwsza pożyczka jest za darmo i poprosili mnie o wyciągi z konta bankowego. Procedura trochę zawiła w obliczu innych ofert, gdzie taką kwotę można otrzymać w kilkanaście minut bez wysłania dodatkowych dokumentów.


Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!