Vivus nowym sponsorem Legii Warszawa

Prezes Vivusa i portale internetowe potwierdziły wiadomość – Vivus, firma z branży chwilówek online będzie sponsorem klubu piłkarskiego Legia. Dlaczego Vivus inwestuje w sport?

Na portalu pilkanozna.pl pojawiły się informacje o tym, że nowym sponsorem Legii ma zostać Vivus. Potwierdził to prezes Vivusa, Loukas Notopoulus na swoim Twitterze.

Dlaczego Vivus miałby inwestować w sport?

Vivus jest największą firmą udzielającą szybkich pożyczek w internecie. Poza swoją marką główną, jest również właściciele Zaplo, udzielającego online pożyczek w ratach. Vivus od początku swojej obecności na polskim rynku kładł nacisk na marketing. Do tej pory reklamował się jednak przez telewizję lub radio. Teraz poszedł o krok dalej i jest to duży krok. Zdarzało się już, że firmy z branży pożyczek sponsorowały kluby piłkarskie – np. Newcastle United sponsorowany jest przez znaną Wongę.

Legia z nowym sponsorem?

Społeczność zgromadzona przy klubie Legia jest dla właścicieli Vivusa atrakcyjnym obiektem do reklamowania swojej działalności.Pod koniec roku wygasa umowa między klubem a Pepsi, więc kto wie, jakie zostaną podjęte decyzje. Ze strony Vivusa ten krok można ocenić jako pozytywną zmianę po dotychczasowej stagnacji. Inwestycja w klub sportowy na pewno poprawi wizerunek firmy i powiększy grono osób zainteresowanych chwilówkami Vivusa. A jeśli zmiana ta nastąpi pod koniec roku, będzie to dodatkowa korzyść dla firmy – to najlepszy okres dla podmiotów udzielających pożyczek.

Góra

5 Komentarzy


Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!