Pierwsza pożyczka za darmo do 1000 zł od Filarum

Filarum.pl to jedna z największych firm, które udzielają pożyczek online. Działa od końca 2013 roku i przez ten czas zdążyła wyrobić sobie opinię solidnego pożyczkodawcy. Marka od samego początku jest reklamowana w mediach telewizyjnych, co podkreśla solidność projektu.

Wchodząc na witrynę firmy od razu rzuca się w ocz charakterystyczny baner z bobrami co jest nawiązaniem do aktualnego spotu telewizyjnego. Z banera możemy jaki jest limit darmowej pożyczki – w przypadku filarum jest to 1000 zł.

Po wybraniu interesującej nas kwoty i terminu spłaty przechodzimy do formularza rejestracyjnego. Trzeba przyznać, że nie jest on rozległy i każe nam dostarczyć tylko najpotrzebniejsze dane, są to:
– imię i nazwisko
– adres
– numer pesel
– numer dowodu
– e-mail
– numer telefonu

Po podaniu tych danych jesteśmy już zarejestrowani a kolejnym krokiem jest potwierdzenie swoich danych osobowych. W przypadku Filarum robimy to przelewając opłatę 1 grosza na jedno z wybranych kont pożyczkodawcy. W przypadku Filarum mamy do dyspozycji Alior Bank,  PKO, BZ WBK, mBank, Millennium Bank, Peako S.A. Jeśli mamy konto w jednym z tych banków to weryfikacja naszego wniosku nastąpi w około 15 minut. W innym przypadku trzeba poczekać na zaksięgowanie naszego przelewu zgodnie z sesjami wychodząc-przychodzącymi w innych bankach.

Gdy pożyczkodawca otrzyma nasz przelew następuje weryfikacja wniosku. Filarum sprawdza wnioskujących w bazach dłużników takich jak BIG, KRD, i ERIF. Jeśli nie figurujemy w żadnym z wyżej wymienionych to prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki jest duże.

Podczas weryfikacji zdarza się, że konsultant Filarum dzwoni w celu zadania kilku formylach pytań. Warto dodać, że pracownicy Filarum nigdy nie zadzwonią do naszego pracodawcy w celu weryfikacji zatrudnienia. Po pozytywnej weryfikacji zostanie nam zaproponowana kwota pierwszej darmowej pożyczki. Maksimum to 1000 zł, ale czasem propozycja będzie niższa – wszystko zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.Jeśli przyznano nam niższą kwotę od tej, o którą aplikowaliśmy to musimy to zatwierdzić. Jeśli zaproponowana kwota nam odpowiada to pożyczkodawca niezwłocznie wysyła pieniądze na nasze konto.
Należy zwrócić uwagę, ze chwilówka jest darmowa tylko jeśli jest zwrócona na czas. Nie wolno nam przekroczyć tego terminu. Jeśli tak się stanie konieczne będzie zapłacenie przedłużenia pożyczki, a to w Filarum wcale tanie nie jest. Jeśli zechcemy przedłużyć 1000 zł pożyczki to koszty przedstawiają się następująco:

7 dni – 150 zł
14 dni – 200 zł
30 dni – 300 zł

Podsumowując, darmowa pożyczka od filarum.pl to dobra i sprawdzona usługa. Warto z niej skorzystać w sytuacji, kiedy zastanie nas nieprzewidziany wydatek.

Góra

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone jako *.


Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!