Strona główna Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne

Pozwalają na osiągnięcie atrakcyjnych zysków – nawet bez posiadania złożonej wiedzy o inwestycjach! Fundusze inwestycyjne to popularna forma pomnażania pieniędzy, z której może skorzystać każdy z nas. Jeśli także chcesz wybrać fundusze tego rodzaju, ale nie wiesz, na co się zdecydować, zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami w naszym serwisie finansowym PanKasa.pl!

Fundusz inwestycyjny jest metodą inwestowania wspólnego, którego uczestnicy lokują posiadane środki pieniężne w różnego rodzaju aktywa, na przykład w obligacje, papiery wartościowe, nieruchomości, nowo powstałe biznesy. Zarządzaniem funduszem inwestycyjnym zajmuje się TFI – towarzystwo funduszy inwestycyjnych.

Dzięki funduszom inwestycyjnym można osiągnąć bardzo wysokie zyski, jednak każdy inwestor powinien pamiętać o tym, że ta metoda związana jest również z ryzykiem. Dobór odpowiedniego funduszu powinien zatem bazować przede wszystkim na akceptowalnym poziomie ryzyka przez inwestora, a także na potencjalnych zyskach oraz na preferowanej długości trwania inwestycji.

Zainwestowanie w fundusze inwestycyjne pozwala nie tylko na ochronę wartości posiadanych oszczędności, ale również pozwala na osiągnięcie wysokich zysków w porównaniu z takimi metodami oszczędzania jak lokaty terminowe czy konta oszczędnościowe.

Jeśli także chcesz skorzystać z funduszy inwestycyjnych i pomnożyć swoje środki, sprawdź już teraz dostępne fundusze wraz z naszym serwisem internetowym PanKasa.pl i wybierz taki, który spełni wszystkie Twoje wymagania!

TFI PZU – PZU

brak opłat dystrybucyjnych niska opłata za zarządzanie proste i przyjemne zarządzanie funduszem pomocnik ułatwiający wybór produktu Zacznij inwestować już od 100 zł Nowa platforma inwestycyjna inPZU Wpłacaj i wypłacaj...

Rachunek inwestycyjny – Dom Maklerski BDM S.A.

0 minimalnych wpłat, 0 opłat za otwarcie rachunku dostęp do rachunku on-line możliwość składania zleceń 24h na dobę minimalne prowizje Złóż wniosek
PLN - Polski złoty
EUR
4,33
GBP
5,06
CHF
4,56
NOK
0,38
JPY
0,03
CAD
2,98
AUD
2,63