Strona główna Kantory Internetowe

Kantory Internetowe

Chcesz wymienić walutę po jeszcze lepszym kursie? W takim przypadku zrób to przez internet! Kantory internetowe cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem i korzysta z nich wiele osób. Chcesz dowiedzieć się, gdzie warto wykonać wymianę walut on-line? Sprawdzisz to wraz z naszym serwisem internetowym PanKasa.pl!

Kantor internetowy to atrakcyjna alternatywa dla zwykłego kantoru działającego stacjonarnie. Są dostępne przez całą dobę i w dowolnym miejscu, są bardzo wygodne w użyciu, a także mogą zaproponować swoim klientom jeszcze bardziej atrakcyjne kursy. Dodatkowo, kantory te proponują także dodatkowe korzyści – stałe zlecenia, alerty walutowe informujące o wybranym kursie, dlatego można zaoszczędzić z nimi jeszcze więcej.

W kantorze on-line można wymienić różne rodzaje walut, w tym między innymi tak popularne waluty europejskie jak EUR, GBP, CHF, a także inne waluty, w tym USD.

Wymiana walut w kantorze internetowym jest bardzo prosta. Potrzebujemy jednego albo dwóch kont bankowych – z pierwszego wysyłamy środki do kantoru, natomiast po wymianie możemy otrzymać je na drugie konto prowadzone w danej walucie albo na specjalną kartę walutową.

Skorzystanie z kantoru internetowego to doskonały wybór przed wakacyjnym wyjazdem, dla osób spłacających kredyty walutowe, kupujących w zagranicznych sklepach on-line, a także dla przedsiębiorców.

Sprawdź już teraz wszystkie polecane kantory on-line działające w Polsce wraz z naszym serwisem internetowym PanKasa.pl i wybierz dla siebie ten najlepszy!

PLN - Polski złoty
EUR
4,33
GBP
5,08
CHF
4,47
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,91
AUD
2,64