Strona główna Karty kredytowe

Karty kredytowe

Dodatkowe środki dostępne od ręki! Karty kredytowe to popularny sposób na szybki kredyt na dowolne wydatki. Jeśli także myślisz o wyrobieniu karty kredytowej, ale nie wiesz, która będzie dla Ciebie najlepsza, sprawdź już teraz dostępne oferty bankowe wraz z naszym serwisem internetowym PanKasa.pl!

Karta kredytowa to rodzaj karty płatniczej, która wydawana jest z dodatkowym limitem kredytowym. Operacje prowadzone z użyciem karty tego typu są rozliczane w ramach przyznanego limitu. Karta gwarantuje także tak zwany okres bezodsetkowy, w ramach którego bank nie nalicza opłat za kredyt na karcie. Spłata zadłużenia w wyznaczonym czasie, najczęściej do około 50 dni, pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów.

Na zamówienie karty kredytowej często decydują się te osoby, które lubią robić zakupy – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również tych internetowych. Również to sprawdzony wybór dla podróżujących – dzięki karcie można wygodniej korzystać z różnych ofert, na przykład rezerwacji lotów czy wypożyczenia samochodu za granicą.

Przy doborze odpowiedniej karty kredytowej warto zwrócić uwagę na wysokość limitu wydatków, a także na koszty związane z jej używaniem. Wiele banków ma dla swoich klientów także atrakcyjne promocje za wyrobienie karty kredytowej – zniżki, gratisy, punkty wymieniane na nagrody.

Nasz serwis internetowy PanKasa.pl prezentuje szeroką gamę kart kredytowych dostępnych w polskich bankach. W jednym miejscu możesz zapoznać się z różnymi ofertami, aby wybrać taką, która będzie dla Ciebie najlepsza!

PLN - Polski złoty
EUR
4,26
GBP
5,04
CHF
4,39
NOK
0,37
JPY
0,02
CAD
2,89
AUD
2,65