Strona główna Kredyty gotówkowe konsolidacyjne

Kredyty gotówkowe konsolidacyjne

Spłacasz kilka pożyczek i kredytów? Chcesz zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat i płacić tylko jedną, niższą ratę niż dotychczas? W takim przypadku pomyśl o kredycie gotówkowym konsolidacyjnym!

Kredyt konsolidacyjny jest rodzajem kredytu, którego głównym celem jest konsolidowanie, czyli połączenie dwóch lub większej liczby uprzednio zaciągniętych zobowiązań w jedną. Konsolidacja pozwala na spłacenie dotychczasowych długów i zaciągnięcie jednego, często o bardziej atrakcyjnych warunkach spłaty.

Zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego najczęściej wiąże się z równoczesnym wydłużeniem okresu spłaty, co pozwala klientowi na regulowanie niższej raty niż dotychczas. To zatem bardzo dobry wybór wtedy, gdy mamy trudności ze spłacaniem posiadanych zobowiązań i chcemy, aby były one mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Kredyty gotówkowe konsolidacyjne nie wymagają przedstawiania specjalnych zabezpieczeń przez kredytobiorcę, dzięki temu są tak łatwo dostępne. Korzysta z nich wiele osób, którym zależy na łatwiejszym uregulowaniu posiadanych zobowiązań – z pożyczek gotówkowych, kredytów samochodowych, mieszkaniowych, kart kredytowych, debetów na koncie i innych obciążeń.

Aktualnie kredyty tego rodzaju są dostępne w wielu bankach, dlatego warto zapoznać się z różnymi ofertami, aby znaleźć dla siebie taką, która będzie najbardziej atrakcyjna pod kątem proponowanych kosztów oraz warunków konsolidacji.

Gdy również chcesz zdecydować się na kredyt gotówkowy konsolidacyjny, sprawdź już teraz najlepsze oferty dostępne w naszym serwisie internetowym PanKasa.pl!

PLN - Polski złoty
EUR
4,29
GBP
4,98
CHF
4,39
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,91
AUD
2,63