Strona główna Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz gotówki na remont? A może chcesz wyjechać na wakacje lub urządzić wyjątkową imprezę? Gdy nie masz wystarczających oszczędności, wybierz kredyty gotówkowe! Te najlepsze możesz znaleźć już teraz w naszym serwisie PanKasa.pl!

Kredyt gotówkowy, inaczej pożyczka gotówkowa albo konsumpcyjna, pozwala na pozyskanie środków na dowolny cel w kwocie od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od zdolności kredytowej klienta. Zobowiązanie spłacane jest na ogół w terminie od kilku miesięcy do 10 lat.

Aktualnie kredyty tego rodzaju oferowane są zarówno przez banki, jak również przez pozabankowe instytucje pożyczkowe. Swój wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również on-line – na swoim komputerze albo smartfonie.

Aby uzyskać kredyt gotówkowy, klient musi posiadać właściwą zdolność kredytową. Jest ona obliczana na podstawie jego dochodów oraz wydatków, a także jego wiarygodności kredytowej, która sprawdzana jest w bazach BIK – Biura Informacji Kredytowej, a także baz BIG, w tym takich jak KRD – Krajowy Rejestr Długów, BIG InfoMonitor.

Najlepsza pożyczka gotówkowa to taka, która będzie niedroga – będzie cechowała się niskim oprocentowaniem, prowizją i brakiem dodatkowych kosztów jak opłata za rozpatrzenie wniosku.

Gdy chcesz zaciągnąć dobry kredyt gotówkowy, sprawdź już teraz oferty dostępne w serwisie internetowym PanKasa.pl. To właśnie u nas możesz zapoznać się z najlepszymi kredytami i pożyczkami gotówkowymi wraz z aktualnymi promocjami!

PLN - Polski złoty
EUR
4,29
GBP
4,98
CHF
4,39
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,91
AUD
2,63