Moneyman

Przydatne informacje:
moneyman-www-mini
Nazwa ID Finance Poland Sp. z o.o.
Siedziba ul. Hrubieszowska 6A,
01-209 Warszawa
Otwarte 9:00 - 19:00
Telefon 221-220-221
mail kontakt@moneyman.pl

Więcej szczegółów tutaj

Od niedawna na polskim rynku pożyczek pozabankowych działa kolejna marka – MoneyMan. Jej właścicielem jest Innovative Digital Finance, który prowadzi podobną działalność od 2012 roku, na terenie Rosji, Hiszpanii i Kazachstanu. Uwagę jej klientów przyciąga z pewnością oferta pierwszej darmowej pożyczki do 1000 zł i niski wiek od którego można wnioskować o pożyczkę (już od 18 roku życia).
Po złożeniu wniosku na stronie internetowej MoneyMan następuje szybka weryfikacja klienta za pomocą nowoczesnej aplikacji Instantor, dzięki czemu na decyzję oczekuje się tylko kilka minut. Przelew z pożyczonymi pieniędzmi przychodzi z kolei nawet po 15 minutach.

Dla kogo pożyczki w MoneyMan?

Oferta MoneyMan przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat (co wyróżnia firmę na tle innych, udostępniających pożyczki najczęściej dopiero 20, lub 21-latkom) i które nie posiadają zadłużenia w bazach dłużników.

Co otrzymują nowi klienci w MoneyMan?

Osoby, które wcześniej nie korzystały z oferty MoneyMan, mogą uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo, pod warunkiem, że jej kwota nie będzie wyższa niż 1000 zł, a okres spłaty – do 30 dni. RRSO w tym wypadku wyniesie rzeczywiście 0%. Należy tylko pamiętać, by nie spóźnić się, ze spłatą pożyczki, w przeciwnym wypadku zostaną naliczone jej normalne koszty.

Co otrzymują stali klienci w MoneyMan?

MoneyMan promuje nie tylko nowych, ale także powracających, lojalnych klientów. Z każdą kolejną pożyczką zwiększa się maksymalna kwota, o jaką mogą wnioskować, aż do 5000 zł. Co ciekawe, na zwrot najwyższych kwoty mamy więcej czasu niż standardowe 30 dni. Już po pożyczeniu kwoty z przedziału 2050 – 4000 zł okres spłaty wynosi 2 – 4 miesięcy, a na zwrot pożyczki w kwocie od 4050 do 5000 zł mamy od 5 do 6 miesięcy.
Ciekawą korzyścią dla stałych klientów jest też program bonusowy, dzięki któremu można otrzymywać punkty za różne czynności, takie jak spłacenie pożyczki w terminie, polecenie jej znajomym, wyrażenie opinii na portalu społecznościowym lub stronie internetowej. Punkty zebrane w taki sposób można następnie wymienić m.in. na zniżki na kolejne pożyczki.

Pożyczka w MoneyMan – czy warto?

Wśród niewątpliwych zalet pożyczek w MoneyMan wymienić można wspomniany niski wiek klienta, opcję pożyczki ratalnej i jej przedłużenia w razie potrzeby, możliwość zwiększenia kwoty pożyczki dla stałych klientów, obniżanie kosztów pożyczek uczestnikom programu bonusowego, brak płatnych monitów i innych kosztów windykacyjnych w razie nieterminowej spłaty.
Do wad należą jednak stosunkowo wysokie koszty pożyczki, brak możliwości przedłużenia terminu spłaty przy wyborze pożyczki na 30 dni oraz sprawdzanie danych klienta we wszystkich bazach dłużników.

Opinie klientów MoneyMan

Czekamy także na opinie dotychczasowych klientów MoneyMan i zachęcamy do wypowiedzi pod artykułem osoby, które już miały okazję skorzystać z usług tego pożyczkodawcy. Czy warto, jak wygląda obsługa, czy komunikacja z firmą przebiega prawidłowo – zapraszamy do zabrania głosu.

Góra

Możemy Ci pomóc!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze informacje!