Strona główna Pośrednicy finansowi

Pośrednicy finansowi

Chcesz wziąć korzystny kredyt hipoteczny lub pożyczkę gotówkową? Zamierzasz zainwestować swoje środki, ale nie wiesz, jak zrobić to skutecznie i bezpiecznie? Skorzystaj z pomocy fachowców takich jak pośrednicy finansowi!

Pośrednik finansowy jest osobą, która zajmuje się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert finansowych dla swoich klientów, a także pośredniczeniem pomiędzy nimi a instytucjami finansowymi, na przykład bankami.

Do pośrednika finansowego udajemy się przede wszystkim wtedy, gdy chcemy uzyskać atrakcyjną ofertę na rożne produkty bankowe jak kredyty, pożyczki, lokaty, a także wtedy, gdy zamierzamy zainwestować posiadane oszczędności, na przykład w fundusze inwestycyjne, UFK – ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Specjalista taki jak pośrednik finansowy może wówczas wykonać w imieniu swojego klienta kalkulację różnych ofert dostępnych w instytucjach finansowych, a następnie wskazać mu, które z nich będą dla niego najbardziej korzystne pod kątem kosztów oraz warunków.

Dodatkowo, w agencji pośrednika finansowego możemy również sprawdzić swoją zdolność kredytową, poprosić o analizę umowy, a także złożyć wnioski i podpisywać umowy – to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale również czasu!

Obecnie na polskim rynku działa wielu pośredników finansowych – to zarówno osoby wykonujące działalność we własnym zakresie, jak również większe agencje tworzące sieci pośredników. Gdy także chcesz skorzystać z ich pomocy, sprawdź już teraz najlepsze oferty w naszym serwisie internetowym PanKasa.pl!

Brak postów do wyświetlenia

PLN - Polski złoty
EUR
4,27
GBP
4,98
CHF
4,35
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,90
AUD
2,60