Strona główna Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne

Potrzebujesz większej sumy na różne wydatki? W takim przypadku rozwiązaniem może być pożyczka hipoteczna, którą można otrzymać w kwocie wynoszącej nawet do kilkuset tysięcy złotych! Gdy zamierzasz zaciągnąć taką pożyczkę, ale szukasz najlepszej oferty, możesz znaleźć ją już teraz wraz z naszym serwisem internetowym PanKasa.pl!

Pożyczka hipoteczna to rodzaj pożyczki bankowej i pozabankowej, w której zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Może być to dom jednorodzinny, lokal mieszkalny lub użytkowy, grunt.

W porównaniu do kredytów hipotecznych pożyczki nie mają określonego celu – uzyskane od pożyczkodawcy pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na remont, wyjazd, zakupy, spłatę długów. Kredyt hipoteczny ma wyznaczony cel, którym jest przykładowo zakup mieszkania czy budowa domu.

Z pożyczek hipotecznych najczęściej korzystają ci klienci, którym zależy na uzyskaniu wysokiej sumy pożyczki. To możliwe dzięki przedstawieniu zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Pożyczki hipoteczne udzielane są w kwocie powiązanej z wartością zabezpieczenia, czyli nieruchomości. Najczęściej pozwalają na uzyskanie kwoty do 60 procent wartości danej nieruchomości. Spłata pożyczki następuje w ratach rozciągniętych na okres nawet do 30 lat.

Gdy także chcesz zaciągnąć pożyczkę hipoteczną, ale nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź już teraz nasz serwis internetowy PanKasa.pl. To właśnie tutaj znajdziesz najnowsze oferty pożyczkowe z banków i pozabankowych firm pożyczkowych. Wybierz najlepszą!

PLN - Polski złoty
EUR
4,33
GBP
5,08
CHF
4,47
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,91
AUD
2,64