Strona główna Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi sytuacjami! Wykup ubezpieczenie, które zapewni Ci odpowiednią ochronę! W naszym serwisie PanKasa.pl możesz już teraz znaleźć korzystne oferty polis ubezpieczeniowych u wielu towarzystw. Wybierz tę najlepszą!

Ubezpieczenia pozwalają na uzyskanie szerokiej ochrony w szeregu różnych sytuacji. Otrzymane wówczas odszkodowanie, a także inne świadczenia pozwalają na zrekompensowanie doznanych szkód.

Do wyboru mamy szereg różnych ubezpieczeń, w tym między innymi:
• ubezpieczenia na życie, w tym także ubezpieczenia zdrowia
• ubezpieczenia komunikacyjne – OC, AC (Autocasco), Assistance
• ubezpieczenia NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków
• ubezpieczenia mienia, na przykład mieszkania, domu jednorodzinnego oraz innego mienia
• ubezpieczenia OC w życiu prywatnym
• ubezpieczenia turystyczne, w tym ubezpieczenia bagażu, odwołania wyjazdu

Aktualnie do wyboru mamy szeroką gamę różnych ubezpieczeń, które różnią się pomiędzy sobą między innymi zakresem ochrony, wyłączeniami spod ochrony, wysokością wpłacanych składek.

Dobór odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej powinien bazować przede wszystkim na indywidualnych wymaganiach osoby, która zamierza skorzystać z ochrony. Zapoznanie się z różnymi ofertami jest zatem bardzo ważne, aby dobrać taką, która okaże się najskuteczniejsza.

Chcesz znaleźć dobre ubezpieczenie dla siebie i swoich bliskich? Skorzystaj już teraz z naszego serwisu internetowego PanKasa.pl, aby zapoznać się z propozycjami towarzystw ubezpieczeniowych!

PLN - Polski złoty
EUR
4,26
GBP
5,04
CHF
4,39
NOK
0,37
JPY
0,02
CAD
2,89
AUD
2,65