Strona główna Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie auta

Szukasz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? W serwisie internetowym PanKasa.pl przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze polisy samochodowe od uznanych towarzystw ubezpieczeniowych!

Ubezpieczenie auta może być sporym wydatkiem – wie o tym, każdy posiadacz samochodu. Gdy również u Ciebie zbliża się termin płatności składki ubezpieczeniowej, warto poświęcić chwilę na to, aby znaleźć taką ofertę, która okaże się najtańsza i zapewni Ci najlepszą ochronę.

Każdy kierowca ma obowiązek wykupić ubezpieczenie OC dla swojego samochodu – to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od wyrządzonych szkód. Brak ważnej polisy OC skutkuje w wysokich karach.

Ponadto do wyboru jest szeroka gama innych polis ubezpieczeniowych dodatkowych jak AC – Autocasco, polisa NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, pakiety Assistance, a także ubezpieczenia szyb, utraty zniżek i innych typów. Dodatkowe polisy zapewniają jeszcze lepszą ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach, zmniejszając ryzyko dla kierowcy.

Koszty polis komunikacyjnych obliczane są indywidualnie dla każdego kierowcy i samochodu, dlatego też przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z różnymi ofertami i zwrócić szczególną uwagę na ich koszty, a także na inne parametry, w tym warunki ochrony.

Szukasz dobrego ubezpieczenia samochodu? W naszym serwisie internetowym PanKasa.pl możesz już teraz zapoznać się z najlepszymi ofertami polis w towarzystwach ubezpieczeniowych i od razu zdecydować się na tę najlepszą. Umowę na ubezpieczenie możesz podpisać także przez internet!

PLN - Polski złoty
EUR
4,33
GBP
5,08
CHF
4,47
NOK
0,37
JPY
0,03
CAD
2,91
AUD
2,64